Rüyada akan suyun yolunu değiştirmek

Rüyada akan suyun yolunu değiştirmek dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, yaşamının yoluna gireceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada akan suyun yolunu değiştirmek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vaz geçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada akan suyun yolunu değiştirmek istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada akan suyun taşması aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada akan suyun çoğalması iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine alamet etmektedir.

Rüyada akan suyun azalması yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada akan suyun kuruması işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya işarettir.

Rüyada akan suyun içinde yürümek birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine delalettir.

Rüyada çeşmeden akan suyun kesilmesi kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada akan suyun üstünden geçmek ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments