Rüyada sevgilinin seni engellemesi

Rüyada sevgilinin seni engellemesi yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin seni engellemesi gördüyseniz:

  • Çelişkili durumlar oluşabilir.

Rüyada sevgilinin seni bulması düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin seni itmesi ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, bundan hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin seni uyarması çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin seni istememesi alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni dinlememesi iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin seni engellemesi allah’ın sevgili kullarından olduğuna, atılan adımların ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Sevdiğim kadının kendi sosyal medya hesabından beni engellediğini gördüm. Görünce de nedense çok üzülmedim

Zehra

Erkek arkadaşımla güzel bir şekilde wp tan konusurken, annem erkek arkadaşımı arıyor ve bir kız telefonu açıyor bunu erkek arkadaşıma soruyorum ama öyle birşey olmadığını beni sevdiğini vb. Söylüyor daha sonrasında beni engelleyip ayrılıyor

Sevda

Rüyada sevgilimle Whattsaptan konuşurken birden beni engellemesi ve benim Ağlamam ne anlama gelir