Rüyada taehyung görmek

Rüyada taehyung görmek yüzüne kan geleceğine, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, problemlerinin biteceğine, kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taehyung gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler verilebilir.

Rüyada taehyung görmek sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
72 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tae aşığı

rüyamda Tae araba sürerken bana doğru geliyordu behyaz bir arabaydı kaç kez sinyala bastı ben kurlulmak isterken arabayla bana arptı ve plakasıda yalnış hatırlamıyorsam kim thv gibi bir şeydi

Tae aşığı

çok teşekkür ederim

Elif yağmur

Rüyamda bizim terasta her yere yatak sermiş ve ben teahyung dip dibe oturmuş ve yanımda jimin karsımda Jin vardı ve cocuklarda etrafta oynuyordu.ve bende elimdeki tırnak makası ile onun bıyıklarını alıyordum.ve bir anda gülmeye başladık.jimin gitti ve Jin bana Bir şey anlatmaya başladı ama çok sessizce.sonra ben anlamayınca teahyunga sordum.oda bırsey anlamadı ve gülmeye başladı ben de onunla göz göze gelince güldüm sonra bana sıkıca sarılıp yere doğru uzandı ayakları ile beni sardı.kalkamadım.

7Breath_BTS (yt)

Merhaba. Bü gün rüyamda Jimin’in öldüğü haberini duyduğumu gördüm. Bunu btlijelibon bile youtube’da paylaştı. İnternete girdiğimde 19 Temmuz’da Jimin’in evinde ölü bulunduğu yazıyordu. Bu haberi duyunca hem rüyamda hem de gerçekte çok ağladım.

7Breath_BTS (yt)

çok teşekkür ederim bende bütün günü bunu düşünüp ağlaıştım oysaki ne üzel bir manası varmış