Rüyada sevgilinin seni düşünmesi

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda baskı altında hissedebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin seni görmemesi aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin seni uyarması anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni bulması sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin seni istememesi bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni kaldırması tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni itmesi yeni işlere girişileceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments