Rüyada sevgilin varken başkasıyla sevgili olduğunu görmek

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sevgili olduğunu görmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, bolluk ve bereket göreceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına inanılır.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sevgili olduğunu gördüyseniz:

  • Patronvari algılanabilecek tavırlardan kaçının.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sevgili olduğunu görmek ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla sevgili olmak kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla evlenmek gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına delalettir.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla konuşmak bazı sorunlar ile karşılaşacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına delalettir.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla nişanlanmak gönlünce harcama yapmasına, istediği her şeyi elde edebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla öpüşmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine inanılır.

Rüyada sevgilin varken başkasıyla çıkmak bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilin varken başka biriyle sevgili olmak çekilen acıların unutulacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Normal hayatta sevgilimi çok seviyorum çok şükür hiçbir sıkıntımız yok yakında nişanlanacağız fakat rüyamda tanımadığım başka birisi bana aşık ve benim için her şeyi yapıyor ve ona karşı bir şeyler hissetmeye başlıyorum fakat halâ sevgilimi çok seviyorum aşırı derecede vicdan azabı çekiyorum çünkü tanımadığım kişi o kadar güzel masum birisi ki giderek aşık oluyorum ve sevgilimi sevmeme rağmen ondan ayrılmak istiyorum ama beni sarılıp beni bırakmıyor. Çok kötü hissettiğim bir rüyaydı

Sibel

Rüyada sevgilim varken yeni biriyle de sevgili olduğumu ve o yeni sevgili olduğum çocuğun üzerime kustuğunu gördüm

Büsra

sevgilimi baska bir kisi olarak görmek ve onu istememek