Rüyada sevgilinin seni reddetmesi

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, şükrederek yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi gördüyseniz:

  • Bir konuşma ya da tartışma kendinizi aldatılmış hissetmenize neden olabilir.

Rüyada sevgilinin seni istememesi elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi çektiği zorlukların biteceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni takmaması girdiği işlerde zorluk çekeceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni engellemesi barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin seni itmesi eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin seni kaldırması rakiplerin teker teker alt edileceğine, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin seni görmemesi borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments