Rüyada çeşmeden akan suyun kesilmesi

Rüyada çeşmeden akan suyun kesilmesi ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeşmeden akan suyun kesilmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda daha fazla tecrübe kazanabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada çeşmeden akan suyun kesilmesi böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, acılarını dindireceğine işarettir.

Rüyada akan çeşmeden su doldurmak kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, gönlünce bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada çeşmeden akan kirli su görmek çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada çeşmeden akan su ile abdest almak işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeşmeden akan bulanık su görmek bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına delalet eder.

Rüyada çeşmeden akan suyla yüzünü yıkamak evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada çeşmeden suyun akması eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına delalettir.

Rüyada çeşmeden akan su işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments