Rüyada patronun battığını görmek

Rüyada patronun battığını görmek istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada patronun battığını gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor.

Rüyada patronun battığını görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada eski patronun battığını görmek sevindirici olaylar yaşayacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına işarettir.

Rüyada tığ battığını görmek acı veren durumların vuku bulacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına işarettir.

Rüyada iğne battığını görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada babanın battığını görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin battığını görmek borçların hafifleyeceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya delalet etmektedir.

Rüyada güneşin battığını izlemek çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet eder.

Rüyada ayın battığını görmek hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments