Rüyada lamba almak

Rüyada lamba almak aradaki buzların eritileceğine, ekmeğin kesileceğine, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, olumsuz olaylar yaşayacağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada lamba almak gördüyseniz:

  • Geçmişin geride kalması gerekiyor.

Rüyada mor lamba hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada lamba iyileşeceğine, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada lamba kapatmak iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine delalettir.

Rüyada lamba sökmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada kırmızı lamba hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada lamba takmak kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı lamba sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada gaz lamba görmek beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Bşr mağazadan gaz lambası camı aldım. Bildiğimiz lamba camı şeklinde fakat çok lüks bir şeydi ve içinde mum yakılıyormuş.