Rüyada ölü gri kedi görmek

Rüyada ölü gri kedi görmek aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, ona mutluluk getireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına, adım atarken çok zorlanacağına yorulur.

Rüyada ölü gri kedi gördüyseniz:

  • Ciddiye almayı hiç aklınıza getirmediğiniz bir ilişki aniden sizin için çok değerli hale gelebilir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına rivayet eder.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek huzurlu günlerin geleceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine işaret eder.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına tabir olunur.

Rüyada kedi görmek kedi yavrusu görmek mutlu ve huzurlu hissedeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına delalet eder.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, değer göreceğine işarettir.

Rüyada kedi yiyen kedi görmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments