Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine işarettir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi gördüyseniz:

  • Güven sorunları oluşabilir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına delalettir.

Rüyada kara ve beyaz kedi görmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, mutlu olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek kısa süre içinde işlerinin açılacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde kara kedi amaçlardan sapmaya, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara kedi ezmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü kara kedi görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada kara kedi atmak kâbus gibi günlerin geleceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi taşlamak kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.