Rüyada kedi kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, şansın önünün kesileceğine işaret eder.

Rüyada kedi kedi yavrusu gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla karşılaşmak veya iletişim kurmak hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına inanılır.

Rüyada kedi görmek kedi yavrusu görmek iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, elinin bolluk göreceğine yorulur.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, başarının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada evde kedi yavrusu düşlediği evliliğin gecikeceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına yorulur.

Rüyada kedi yavrusu yedirmek tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu çalmak hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi yavrusu dövmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, birçok iş teklifi alınacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments