Rüyada kedi yüzmek

Rüyada kedi yüzmek kırılan kalplerin barışacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine rivayet eder.

Rüyada kedi yüzmek gördüyseniz:

  • Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için para sarfedebilirsiniz.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına delalet eder.

Rüyada kedi görmek kedi yavrusu görmek zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi yavru kedi görmek dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments