Rüyada eski sevgilide dövme görmek

Rüyada eski sevgilide dövme görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilide dövme gördüyseniz:

  • Evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda verdiğiniz mücadeleler esnasında, çevrenizdeki herkesi memnun etme çabanız sizi yıpratabilir.

Rüyada eski sevgilide dövme görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına işaret eder.

Rüyada sevgilide dövme görmek hayallerindeki insanla karşılaşacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilide kalmak bol bol moral depolanacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilide yüzük görmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilide alyans görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin dövme yaptırdığını görmek insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sırtında dövme görmek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilide yara görmek kişinin rahat bir nefes alacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments