Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi

Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, huzurunun kaçacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, çaresiz durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi gördüyseniz:

  • Rüyalarda artış var.

Rüyada sevdiğin kişinin elini bırakması çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması ikisinin de çok rahat edeceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin elini öpmesi zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişinin elini tutmak günahlarından kurtulmak için allah’a sığınacağına, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin babasının elini öpmek karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini tutmak istemesi işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments