Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak uğursuzlukların kol gezeceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, rakiplerine büyük fark atacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak gördüyseniz:

  • Jest için yapılan anlaşmalar v.b şeyler gereken çerçevenin dışına çıkabilir, özür dilemek yerine gülüp geçmekte fayda var.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine işarettir.

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutması eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, ölümcül hastalıklara işaret işarettir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişinin elini tutmak eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, ticaretinin ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin evine gitmek özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada platonik olduğun kişinin elini tutmak huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, işine dört elle sarılacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini bırakması meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi hayaline kavuşacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yok

ben rüyamda okuldayken birden aşık olduğum kişinin sırasının arkasında oturuyordum ve sonra ona elini uzatırmısın dedim oda uzattı ve elini tuttum ve sonra yanımdaki kızda kıskandı

Nur

Rüyada şuan konuştuğum erkeğin elini başka bir kızın elinden tuttugunu gördüm sonra kızı sinirli gördüm