Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması

Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, ekmeğinin verimli olacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması gördüyseniz:

  • Gayrimenkul, ev, ya da aile başlıklı konularda belli kuralların belirlenmesi gerekiyor olabilir.Bu alanda kendi fikirlerinizi ortaya koymanız durumunda olayların sizin istediğiniz şekilde ilerlemeye başlayacağını görebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin elini bırakması insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin elini uzatması rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini öpmesi çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına inanılır.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişinin elini tutmak başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine delalettir.

Rüyada platonik sevdiğin kişinin elini tutmak boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin elini öpmesi tabiri caizse ağız tadından olacağına, kara kara düşünür olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin babasının elini öpmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin elini tutmak istemesi yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments