Rüyada kör kedi görmek

Rüyada kör kedi görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına inanılır.

Rüyada kör kedi gördüyseniz:

  • Olayları hafife alabilir veya çok fazla abartabilirsiniz.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına inanılır.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kedi ve beyaz kedi görmek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada kedi görmek kedi yavrusu görmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına delalet eder.

Rüyada kedi kedi yavrusunu yemesi malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments