Rüyada gökyüzü

Rüyada gökyüzü güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzü gördüyseniz:

  • Bazı olayları net olarak yorumlamakta veya neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada mor gökyüzü verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzü allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzü diyanet hastaysa şifa bulacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına tabir olunur.

Rüyada gri gökyüzü görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzü karanlık ana baba duası alınacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzü bakmak sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada parlak gökyüzü borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada bulanık gökyüzü bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.