Rüyada birinin senin yüzüne tükürmesi

Rüyada birinin senin yüzüne tükürmesi amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin senin yüzüne tükürmesi gördüyseniz:

  • Rahatça düşünüp, planlar yapabilir, işlerinizi sıraya koyabilirsiniz.

Rüyada birinin senin yüzüne tükürmesi aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin senin yüzüne bakmaması işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin senin yüzüne işemesi uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması hem de zengin biri olacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin senin yüzüne bakmaması herkesin istediği bir kariyeri olacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin senin yüzüne bakmaması mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, bilgilerle donanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin senin için dua etmesi kazanca kavuşacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına işaret eder.

Rüyada birinin senin omzuna dokunması düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada birinin senin yüzüne tükürmesi

  1. rüyamda yaşlı bir adam üç defa ağzıma ağzıma tükürdü vede üçüncü tükürmesinde midem bulandı kusmak istedim yalnız kusmadım ve tükürügü yuttum. yorumlarsanız sevinirim.

    • Esahh der ki,
      Bu rüya telafiye, güzelliğe ve arzulara rivayet eder. Rüya alimlerine göre atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine; keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine; kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.