Rüyada birinin senin omzuna dokunması

Rüyada birinin senin omzuna dokunması yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, maddi olarak zayıflayacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin senin omzuna dokunması gördüyseniz:

  • Problemleri daha karmaşık şekilde ele almak yerine olduğu gibi kabul etmek çözümün bir parçası olabilir.

Rüyada birinin senin omzuna dokunması işveren pozisyonuna geleceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına işaret eder.

Rüyada birinin senin omzuna yattığını görmek iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin omzuna yatması çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, iş hayatında günah işleyeceğine delalet eder.

Rüyada birinin omzuna çarpmak önüne çıkan engellerden yılmayacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin omzuna dokunması iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin omzuna sarılması rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına inanılır.

Rüyada birinin omzuna kol atması yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada birinin omzuna yaslanmak iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, hayatının karışacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada birinin senin omzuna dokunması

  1. İki gündür neredeyse hep aynı rüyayı görüyorum. Önceki olayı karabasan zannettim çünkü hareket edemedim. Dün gece sabaha karşı birden uyandım ve arkamdan omzuma bir el dokundu çok rahatsız oldum hemen omuz silktim birden gitti ne oldu bilmiyorum ama sonra neden bilmiyorum yatağım sanki hareket ediyordu. Biraz garip gelicek ama sanki cinsel taciz gibiydi ama hiçbir şey hissetmiyordum. Sabah kalktığımda çok yorgun olarak uyandım.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.