Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, yeni bir hayata adım atılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması gördüyseniz:

  • Dikkat gerektiren tek şey, aşırı harcama yapma eğilimi olabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yüzüne bakmaması geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin elini öpmesi verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin saçını koklaması çok büyük hayır duası alınacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin senin fotoğrafını çekmesi bereket ve huzur getireceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin omzuna yatması aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin yüzüne bakamamak hayırlı evlat sahibi olacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yüzüne dokunması rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin hakkında konuşması sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.