Rüyada bir evin satılık olduğunu görmek

Rüyada bir evin satılık olduğunu görmek iş güç konusunda birçok karar verileceğine, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine tabir olunur.

Rüyada bir evin satılık olduğunu gördüyseniz:

  • Belli anlaşmaların ya da üzerinde uzlaşılmış konuların üzerinden geçmekte, şartları revize etmekte fayda var.

Rüyada bir evin satılık olduğunu görmek işlerinin daha da iyi olacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına yorulur.

Rüyada satılık evin satıldığını görmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada satılık ev bakmak kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada satılık levhası görmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada satılık eşya görmek şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine işarettir.

Rüyada satılık ilanı görmek ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine tabir olunur.

Rüyada satılık arsa görmek yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada satılık ev görmek ne demek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments