Rüyada başka birinin nişanına gitmek

Rüyada başka birinin nişanına gitmek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, çok güzel günler göreceğine, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada başka birinin nişanına gitmek gördüyseniz:

  • Sabrınızı veya şanslarını zorlayan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada başka birinin nişanına gitmek aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin nişanına gitmek babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin nişanına gitmek sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığın birinin nişanına gitmek anne babanın birbirine düşeceğine, eğlenceli şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada nişanına geç kalmak ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına gitmek maddi zarara uğrayacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin nişanına gitmek yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli birinin nişanına gitmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments