Rüyada nişanına geç kalmak

Rüyada nişanına geç kalmak başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına inanılır.

Rüyada nişanına geç kalmak gördüyseniz:

  • İlişkileriniz güvensizdir.

Rüyada nişanına geç kalmak herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin nişanına gitmek şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, ortaklıkların bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına gitmek elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, önün açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin nişanına gitmek kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, rızkının artacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin nişanına gitmek kazanç elde edeceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına delalettir.

Rüyada nişanına gitmemek mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada birinin nişanına gitmek böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.