Rüyada başı kapalı arkadaş görmek

Rüyada başı kapalı arkadaş görmek maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı kapalı arkadaş gördüyseniz:

  • Ödün vermek zorunda hissetmeniz gerekmiyor.

Rüyada başı kapalı arkadaş görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, aç kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek ortaklı işlere iştirak edileceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada birini başı kapalı görmek sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada kendini başı kapalı görmek bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına işaret eder.

Rüyada başı kapalı gelin görmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı kadını başı açık görmek yardım edeceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.