Rüyada başı kapalı bir kadın görmek

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada başı kapalı bir kadın gördüyseniz:

  • Mucize beklemek yerine mevcut kaynaklarınızla hareket etmelisiniz.

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada başı kapalı yaşlı kadın görmek yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı kapalı kadın görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, malını ve canını emniyete alacağına inanılır.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada kendini başı kapalı görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine işarettir.

Rüyada başı kapalı arkadaş görmek aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye delalettir.

Rüyada birini başı kapalı görmek bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.