Rüyada başı kapalı olduğunu görmek

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, önünün açılacağına, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada başı kapalı olduğunu gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yaptığınız jestler ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine rivayet eder.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı kapalı arkadaş görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine inanılır.

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendini başı kapalı görmek işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur.

Rüyada başı kapalı gelin görmek ruhuna hayrat yapılacağına, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına delalet etmektedir.

Rüyada birini başı kapalı görmek alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada başı kapalı kadını açık görmek fakirlikten kurtulmaya, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.