Rüyada kendini başı kapalı görmek

Rüyada kendini başı kapalı görmek ona özlemle sarılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini başı kapalı gördüyseniz:

  • Eldivenleri takıp, temizliğe başlamalısınız.

Rüyada kendini başı kapalı görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına delalettir.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, geçim kaygısı duymayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başı kapalı arkadaş görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada birini başı kapalı görmek ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başı kapalı gelin görmek birçok engelin aşılacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına işarettir.

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapalı kadını başı açık görmek kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.