Rüyada babanın kolunun kırıldığını görmek

Rüyada babanın kolunun kırıldığını görmek girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, saygınlığına leke sürüleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada babanın kolunun kırıldığını gördüyseniz:

  • Size yapmak istemediğiniz şeyler yaptırmaya ya da bazı konularda yükler bindirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada babanın kolunun kırıldığını görmek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kolunun kırıldığını hissetmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada kocasının kolunun kırıldığını görmek kırgınlık yaşanacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kızımın kolunun kırıldığını görmek eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada annenin kolunun kırıldığını görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oğlumun kolunun kırıldığını görmek çok rahat bir döneme gireceğine, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına işarettir.

Rüyada kardeşinin kolunun kırıldığını görmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine işarettir.

Rüyada abinin kolunun kırıldığını görmek hayırlı zamanlar geçireceğine, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments