Rüyada yüzünün kirlendiğini görmek

Rüyada yüzünün kirlendiğini görmek rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün kirlendiğini gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde olabilirsiniz.

Rüyada yüzünün kirlendiğini görmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirlendiğini görmek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerinin kirlendiğini görmek tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine tabir olunur.

Rüyada duvarın kirlendiğini görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dişin kirlendiğini görmek bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına işaret eder.

Rüyada elbisesinin kirlendiğini görmek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, çok yorulacağına rivayet eder.

Rüyada ayakkabısının kirlendiğini görmek ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişlerin kirlendiğini görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, pek az kazanç getireceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments