Rüyada yanık el görmek

Rüyada yanık el görmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, düşmanların çok üzüleceğine, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, kötülüklerden uzaklaşacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına işaret eder.

Rüyada yanık el gördüyseniz:

  • Ani karar, hareket ya da tepkiler size zarar verebilir.

Rüyada yanık güzel ve mutlu günler görüleceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Rüyada yanık yağ hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına rivayet eder.

Rüyada yanık köfte yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına yorulur.

Rüyada yanık mektup sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanık ekmek çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanık ten görmek bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yanık tül görmek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sonra kendi işini kuracağına, yüklü bir miktar borç verileceğine alamet eder.

Rüyada yanık görmek hayallerinin yıkılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments