Rüyada simsiyah kan görmek

Rüyada simsiyah kan görmek dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, daima afiyette olacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına alamet eder.

Rüyada simsiyah kan gördüyseniz:

  • Çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada simsiyah bir şey görmek hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada simsiyah saç görmek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine rivayet eder.

Rüyada simsiyah kan görmek rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada simsiyah at görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada simsiyah diş görmek ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine delalet etmektedir.

Rüyada simsiyah göz görmek gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, borçlanarak bazı işlere atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada simsiyah giyindiğini görmek çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına rivayet eder.

Rüyada simsiyah böcek görmek hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments