Rüyada sevgiliye başka isimle seslenmek

Rüyada sevgiliye başka isimle seslenmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye başka isimle seslenmek gördüyseniz:

  • Ödemelerinizi iki kere kontrol edin.

Rüyada sevgiliye başka isimle seslenmek kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka isimle çağırmak ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine delalettir.

Rüyada başka bir isimle çağrılmak aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini başka isimle çağırmak daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka isimle çağrılmak kaybettiği şeyi bulmasına, hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına delalet eder.

Rüyada birine başka bir isimle seslenmek vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada isimle çağırmak bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine rivayet eder.

Rüyada birine yanlış isimle seslenmek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burcu

Rüyada 4 bölmeli bi mezar suladigimizi gördüm ve eşim bana başka bi isimle 3 kez seslendi mezar basinda

Adsız

Rüyamda esim bana başka bir bayan ismiyle hitap ediyor ve sonra ayrılıyoruz