Rüyada sevgilinin başka bi kızla görmek

Rüyada sevgilinin başka bi kızla görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, savurgan bir hayat yaşayacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka bi kızla gördüyseniz:

  • Daha fazla sosyalleşmeniz hayatınıza katkısı dokunabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Rüyada sevgilinin başka kızla ilgilenmesi mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka bi kızla görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka kızla öpüştüğünü görmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin başka bir kızla öpüştüğünü görmek bulunan mevkinin kaybedileceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka bir kızla fotoğrafını görmek yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, hayırlı bir yuva kuracağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka kızla konuştuğunu görmek ters giden işlerin normale döneceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka bir kızla görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin başka kızla konuşması kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments