Rüyada sarı ışık görmek

Rüyada sarı ışık görmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada sarı ışık gördüyseniz:

  • İmkanlarınız zannettiğiniz kadar büyük olmayabilir veya daha büyük şeylere teşebbüs etmiş olabilirsiniz.

Rüyada sarı ışık görmek hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına rivayet eder.

Rüyada sarı ışık yakmak eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gece sarı ışık görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine delalet eder.

Rüyada sarı ışık görmek diyanet yanlış kişilere denk geleceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı beyaz ışık görmek haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Rüyada parlak sarı ışık görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi sarı ışık görmek deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına delalettir.

Rüyada karanlıkta sarı ışık görmek rahatlayacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments