Rüyada saçın kırılması

Rüyada saçın kırılması kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, başarılarının bir ömür süreceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Rüyada saçın kırılması gördüyseniz:

  • Yer yer kapıldığınız şüphelerin size zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın.

Rüyada saçın beyazlanması zorlukların kolayca aşılacağına, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine tabir olunur.

Rüyada saçın tutuşması iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine alamet eder.

Rüyada saçın kokması hem verimi yükselteceğine, güzel zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçın köpürmesi zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına yorulur.

Rüyada saçın kel olması bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, kötü haberler alacağına inanılır.

Rüyada saçın kopması çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçın kestirilmesi çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, başarılarının devam edeceğine inanılır.

Rüyada saçın kırılması yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.