Rüyada ruh geldiğini görmek

Rüyada ruh geldiğini görmek yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, gelirinin garanti olacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada ruh geldiğini gördüyseniz:

  • Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikten ziyade iç güdülerinizi dinleyin.

Rüyada ruh geldiğini görmek canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada cin geldiğini hissetmek sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, işlerin devam edeceğine işarettir.

Rüyada diş geldiğini görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada patronunun eve geldiğini görmek girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eve cenaze geldiğini görmek kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada yemek geldiğini görmek efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına inanılır.

Rüyada sevgilisinin geldiğini görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada ölümün geldiğini görmek yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments