Rüyada pencereye tül perde takmak

Rüyada pencereye tül perde takmak huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, büyük üzüntüler olacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada pencereye tül perde takmak gördüyseniz:

  • Altından kalkabileceğinizden fazlası için söz vermemelisiniz.

Rüyada pencereye tül perde takmak yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine alamet eder.

Rüyada pencereye perde asmak eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına alamet eder.

Rüyada pencereye perde çekmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada pencereye beyaz perde asmak insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına işarettir.

Rüyada pencereye perde takmak insanlarla uyumunun artacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına işaret eder.

Rüyada pencereye cıkmak yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine işarettir.

Rüyada pencereye taş atmak kendisini iyi hissedeceğine, huzursuzluk yaşanacağına işaret eder.

Rüyada pencereye bayrak asmak hayırlı kazançlar elde edileceğine, şansının ve bahtının açılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.