Rüyada ölü birinin tokat atması

Rüyada ölü birinin tokat atması kişinin yaşamının değişeceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hafif ve iyi hissedeceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, kazançların artacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine işarettir.

Rüyada ölü birinin tokat atması gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya önemsediğiniz işlerde geçmişe dönük sıkıntılar ortadan kalkmaya başlayabilir veya eski şiddetini kaybedebilir.

Rüyada ölü birinin tokat atması sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, gönlünce bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada birinin tokat atması verilen emeklerin heba olacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada birinin tokat yemesi sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazanç ve kar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin tokat atması yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin oğluna tokat atması tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin sana tokat atması beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, büyük bir makama geleceğine alamet eder.

Rüyada başka birinin tokat yediğini görmek hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına inanılır.

Rüyada birinin başka birine tokat atması işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments