Rüyada başka birinin tokat yediğini görmek

Rüyada başka birinin tokat yediğini görmek tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, canının ve malının garantide olacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, büyük düşüneceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin tokat yediğini gördüyseniz:

  • Fikir, istek, ihtiyaç ya da düşüncelerinizi açık şekilde ortaya koymanız gerekiyor.

Rüyada başka birinin tokat yediğini görmek işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin başka birine tokat atması mal edineceğine, iş sahibi olacağına, amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin et yediğini görmek iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin saç yediğini görmek farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine işaret eder.

Rüyada başka birinin bal yediğini görmek yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, elinin döneceğine yorulur.

Rüyada birinin tokat yediğini görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı işaret eder.

Rüyada başka birinin ekmek yediğini görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada başka birinin kedi eti yediğini görmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments