Rüyada birinin başka birine tokat atması

Rüyada birinin başka birine tokat atması büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, çok dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin başka birine tokat atması gördüyseniz:

  • Sevdiklerinize sevginizi göstermekte zorlanabilir veya yanlış cümleler kurabilirsiniz.

Rüyada birinin başka birine tokat atması rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin tokat yediğini görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine yorulur.

Rüyada birinin birine tokat atması endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına işaret eder.

Rüyada birinin başka birine dönüştüğünü görmek büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin başka birine dönüşmesi zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada evli birinin başka birine aşık olması korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin başka birine kızması muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına delalet eder.

Rüyada birine tokat atmak günlerini bunun için harcayacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ece

Ruyada genc kizlik zamanlarimizmis,Kizkardesim cok makyaj yapmis,ince pembe dantel sutyen giymis,,Yasina iygun degil diye kizdim,Ruyada birde erkek kardesimiz varmis cagirdim geldi,O’da kizdi ve kizkardesime tokat atti,Kizkardesim hic tepki vermedi Bende ruyada ki erkek kardesime ne gerek vardi vurmaya niye vuruyorsun derken biri gormesin diye tul perdeyi kapattim

Berkay

Rüyamda dedemin öz kardeşi ve kuzeni yan yana oturuyorlar dı ve konuşuyorlar ve dedem kapıdan bir geliyor ben kapıyı kırıldı zannettim işte dedem durduk yerde kardeşine ve kuzenine kişi başi 3 er tokat atıyor evet ben böyle bir rüya gördüm neye çıkar acaba çokçok merak ediyorum teşekkürler!!!

Uğur

Rüyamda bir adamın sevgilime tokat attığını görüyorum ve ben onların yanına ulaşmak için çabalıyorum sonunda ulaşıp kıza tokat attığı için ben de onu dövüyorum