Rüyada mağazaya gitmek

Rüyada mağazaya gitmek eskisinden de iyi olacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mağazaya gitmek gördüyseniz:

  • Duygusallık yüzdesinin artması netlik kaybı yaratabilir.

Rüyada mağazaya gitmek sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına işarettir.

Rüyada pahalı bir mağazaya girmek dedikoduya, hayır işlerinden geri kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada lüks bir mağazaya girmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük bir mağazaya girmek büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada mağazaya gidip kıyafet almak mallarının ve parasının çoğalacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir mağazaya girmek umutlarını kaybedeceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada mağazaya girdiğini görmek bir süre bu durumun devam edeceğine, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments