Rüyada kendini gömülürken görmek

Rüyada kendini gömülürken görmek zarar gören insanlara yardım edeceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, içinin ferahlayacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, ekmeğin kesileceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine inanılır.

Rüyada kendini gömülürken gördüyseniz:

  • Özenli bir şekilde hedefinize doğru ilerleyebilir veya pozisyonunuzu korumayı tercih edebilirsiniz.

Rüyada kendini gömülürken görmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, işinden ekmeğinden olacağına delalet eder.

Rüyada kendini mezara gömülürken görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kendini ölmüş gömülürken görmek yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü gömülürken görmek kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya alamet etmektedir.

Rüyada birisini gömülürken görmek artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına delalet eder.

Rüyada ölüyü gömülürken görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü gömülürken canlanması daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada ölü birini gömülürken görmek yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments