Rüyada ölü gömülürken görmek

Rüyada ölü gömülürken görmek bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, yokluğun biteceğine alamet eder.

Rüyada ölü gömülürken gördüyseniz:

  • Zamanınızı sevdiğiniz kişilerle geçirebilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Rüyada ölü gömülürken görmek varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına işarettir.

Rüyada birisini gömülürken görmek yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına alamet eder.

Rüyada ölüyü gömülürken görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, işinde de büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini gömülürken görmek çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine delalettir.

Rüyada ölü gömülürken canlanması endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, makbul olan şeylere delalet etmektedir.

Rüyada ölünün gömülürken dirilmesi aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birini gömülürken görmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, kazancın katbekat arttırılacağına yorulur.

Rüyada kendini mezara gömülürken görmek mutsuz olacağına, üzüleceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments