Rüyada kapı kırılması görmek

Rüyada kapı kırılması görmek insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, tüm isteklerine kavuşacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı kırılması gördüyseniz:

  • Harekete geçmekten çekinmeyin, sorularınız varsa sonra dile getirirsiniz.

Rüyada kapı cam kırılması aldığı borçların katbekat artacağına, makamının sürekli yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapı kırılması görmek şeref ve haysiyetin artacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına inanılır.

Rüyada kapı eşiği kırılması sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çelik kapı kırılması hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada kapı kilidi kırılması sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kapı kilitlerken anahtarın kırılması sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına işarettir.

Rüyada cam kapı kırılması karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada dış kapı kırılması gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments