Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada eve birinin zorla girmeye çalışması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin zorla eve girmeye çalışması bereketinin artacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada eve birinin girmeye çalışması dualarının kabul olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada gece eve birinin girmeye çalışması yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evine birinin girmeye çalışması onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve yabancı birinin girmeye çalışması yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada zorla eve birinin girmesi dedikodu edeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
103 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
öznur

yaklaşık 3 ay önce falan evimin kapısından bi kadın zorla içeri girmek istiyordu kapıyı ikimiz de zorluyorduk ama büyük uğraşlar sonucu kapıyı ben kapatıyordum ve içeri giremiyorlar. geçen gün aynı rüyayı yine gördüm üstelik kadın da aynı, gerçek hayatımda tanıdğım bir kadın değil.

Aysima

Evimin kapısında kuzenimi yolcu ederken zil çalıyor. Otomatiğe basıyorum 4 kadın gelip biz falancanın evine geldik diyorlar. O esnada nedense benim kapının önünde 4 5 tane valiz var kapımın önü kalabalık. Kadınlara burasi falancanin evi değil benim evim diyorum. Zaten senden önce falanca oturuyordu biz bu eve girip köşedeki parkın fotoğrafını cekicez diyorlar. Karşılarına geçip hayir burasi benim evim giremezsiniz diyorum. Kuzenim ve bir arkadaşım bu 4 kadını dövüp gönderiyorlar

Azra

Rüyamda her yaz kaldığım anneannemin evinde annem ben anneannem kaldığımız esnada yaşlı kapalı bi kadın en az 60 yaşında evin kapısı açmak için zorluyor. Biz her seferinde eve girmeye çalıştığı anlarda evdeyiz tıkırtıları duyuyoruz. En az 5 6 kez yaşanıyor ve lambayı açmamızla kaçıyor. Amacına ulaşamasa bile polisi arıyorum defalarca ancak kimse gelmiyor hep bir bahane sunuluyor. Kadın her kapıyı zorladığında bi gerilme korku oldu.

Elif

Rüyamda evde tekken yabancı esmer bı adamın eve balkondan girmeye çalıştığını görüyorum.dikiliyor ve etrafına bakıyordu.arkadssimi aradım kapıdan çıktığım an o da balkondan eve girmişti ve uyandım.bu rüyayı iki defa görüyorum ilk defa içeri girdi ilkinde sadece balkondaydi.

Begm

Rüyada evimi temizliyordum yardımcı gelmişti sonra kapı çaldı küçük kız çocuğu içeri girmeye çalıştı yardımcınn kızıyımış ( gerçek hayatta tanımıyorum)arkadan bir adam da koştu ben reflekslen kıza kapıyı kapattım almadım içeri kız kostu aşağı indi adamda kapımı zorluyordu içeri giricek gibiydi kilitledim kapıyı yardımcı da deli gibi ağlıyordu adam bayağı kapı önünde bekledi ve çok ürkütücü bakışı vardi

neMesis

Rüyamda bir genç erkek eve girmek için kapıyı zorluyordu. Kapıyı bir şekilde açabiliyor ama girmesine hiçbir şekilde fırsat vermiyordum. Aynı sırada polisi aradım anlattım çabucak geldiler. Sorun çözüldü.

Bugsem

Rüyamda evimizin kapısı şiddetle çalınıyor. Kapının deliğinden baktığımda 5-6 tane küçük çocuklar zorla kapıyı açmaya çalışıyor kendi aralarında gülüşüyorlar bağrışıyorlar kapıyı baya zorluyorlar, kapıyı kilitliyorum yine de açmayı başarıyorlar ama içeri giremiyorlar

beyza

Rüyamda evimizin alt katında ablam oturuyordu telefon geldi uzak alakamız olmayan bi akrabamızın borcu yüzünden bize zarar vericeklerini peşimizde olduğuklarını telefonla haber verdi o kişi sonra evin önünde alt katı çok denemeyip bizim eve girmeye çalıştılar 3 ya da 4 erkekti polisi aramaya çalıştım yanlış numaradan aradığımı fark edip tekrar aradım onlar girmeden polisler gelmişti rüyadan korkarak kalktım çok iyi hatırlayamıyorum

Berrak

Rüyamda kendi odamda camım yarı açık halde perdem de tam kapalı halde annem babam ben oturuyoruz sonra annem içeriye gidiyor, babam gitarını çalıp beni sakinleştirmeye çalışıyor, aşağıda bir grup haydut bize takıntılı eve girmek istiyorlar sanırım ben çok korkuyorum ama benim yaşlarımdalar ve sonra birden bir sürü cam kırığı sesleri geliyor ve mutfak penceresinden bakıyoruz mahalledeki bütün araba camları kırılmış en son ben dayanamayıp dışarı çıkmak istiyordum ama beni tuttular

İlayda

Rüyamda evime zorla birisi giriyor sonra ben iki çocuğumu alıp dışarıya cikiyorum ve apartmandan inerken yeşil bir yılan görüyorum sonra dışarıda esnaflar sılah sıkıyorlar ve karsi apartmandan beni kovalayan adam beni izliyor

1 3 4 5