Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada eve birinin zorla girmeye çalışması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin zorla eve girmeye çalışması bereketinin artacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada eve birinin girmeye çalışması dualarının kabul olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada gece eve birinin girmeye çalışması yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evine birinin girmeye çalışması onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve yabancı birinin girmeye çalışması yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada zorla eve birinin girmesi dedikodu edeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
58 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
handan

hayır olsun inşallah rüyamda yabancı biri torunumun ismi ile sesleniyor bize kapıyı açıyorum kimse yok bir anda bitişik komşunun evinden biri çıkıp zorla evimize giriyor ben oglum ve gelinim evdeyiz hiç bir şey yapamıyoruz bizi tehdit ediyor ben kaşım ve gözlerime kalemle sürme yapmışım sonra dışarıya çıkıyoruz ben gelinin dışarda kalıyoz oglum eve dönüyor biz eve girmeye çalışıyoz giremiyoz ogluma sesleniyom aç kapıyıoglum koltukta yatıyor bizi duymuyor içerideki kişinin ogluma zarar verdigini düşünüyorum camdan içeri bakıyom kimse yok şikayette edemiyoeum kurkudan bu arada tornum evde yok ne oldugunu bilmiyorum

Yasemin ürkmez

Merhaba hayır olsun inşAllah. Rüyamda evimdeydim ve biri 4 diğeri 2 yaşında iki küçük kızlarım var onları sürekli olarak zaptetmeye çalışıyorum. Normalde evimiz çok katlı rüyamda da öyle ve sürekli katlar arasında odadan odaya kaçışıyorlar aman camı açma aman balkona çıkma derken birde bakıyorum teras katta bir sarı hafif uzun saçlı siyah giyinimli bir genç adam demirlere tutunarak terasa çıkmış ve içeri girmeye çalışıyor ben heryeri kapattım girmesin diye çabalarken birde bakıyorum kızları kandırıp açtırmış kapıyı. Küçük kızım henüz yeni başladı konuşmaya ve anne baba geldi açtım kapıyı falan diyor yarım konuşmasıyla. Ben adamı görünce bana alacağını almış edasıyla bakıp birşeyler konuşuyor sanırım hırsız yada girmek istesem girerim bak der gibi ama sesini duyamadım ve ne dedi anlayamadım. Sonra bi bakıyorum başka odadan camı kızlara açtırmış. Gene girmiş içeri. Kovuyorum kaçıp gidiyor. Terastan aşağı bakıyorum kızlar aşağı inmiş evin arkasını dolanmış koşuşuyorlar . Bağırıyorum gitmeyin çabuk gelin diye gülüşerek oynuyorlar kaçışıyorlar. O arada köpek havlamaları çoğalıyor. Ben yüreğim pırpır korkuyorum sürekli kızlara bişiy olacak diye çabalarken uyandım.

Nazlı

Rüyamda sabah eve biri girmeye çalışıyor du
Bende kapıyı itiyordum giremesin diye bir yandan da babama bağırıyordum baba biri eve girmeye çalışıyor diye kapının arkasında ki zorluyordu elini görmüştüm elime dokunmuştu sonra bir anda kapıyı kapatıp kilitledim ama o orada hala zorluyordu sonra bizim kapıdan gidip karşı dairenin kapısına gitmişti
Biraz zaman geçtikten sonra üvey annemle beraber bakkala gittik o sırada onunla yolda karşılaştık ve bana korkma bir şey yapmayacağım dedi
Bu şekildeydi

Meraklı

Rüyamda, Gerçek hayatımda borç para veripte alamadığım hatta icralık olduğum dolandırıcı yalancı düzenbaz bir adamın gündüz vakti Açık bıraktığım evime PENCEREDEN Asılarak evime zorla girdiğini görüp telaş ediyorum. Hoop ne yapıyorsun giremezsin evime felan diyip karşı çıkıyorum ama o dinlemiyor tabii karşıma dikiliyor yüzü tebessümlü yani bir arbede itiş kakış yaşanmıyor. Uyanıyorum sonra … ? Yorumlar mısınız lütfen ne anlama gelir bu rüya.

Frmdy

Rüyamda yeni eve tasinmisiz büyük bir ev açık kitlenmeyen bı kapıdan yaşlı bir kadın girmeye çalışıyor elinde sevemedim ama bıçak var sanki beni tehdit ediyor tam o sırada kapı çalıyor ben açıyorum ve evin etrafını sarmış sivil polisler yaşlı bayanı arıyor.

elif

merhaba. rüyamda apartmanda kan olduğunu ve yapan kişileri gördüm. hemen polisi aradım. bana yardımcı oldular eve geldiler. daha sonra şikayetçi olduğum kişilerin yakınlarından bazıları zorla eve girmeye çalıştı. sürekli yaklaşıp giremiyorlardı. polisi aradım. hiçbir şey yapamazkar rahat olun dedi. rüyam boyunca da içeri giremediler gerçekten. sürekli ayetel kürsü okuduğumu hatırlıyorum rüyam boyunca.

Fili hanım

Rüyamda uykumdan kapı takıtısı ile uyanıyorum.Kapım zorlanıyor, yumruklanıyor.Ortanca abimin sesini duyuyorum, bundan daha da rahatsız oluyorum.içeride vefat etmiş babamın sandalyede oturduğunu fark ediyorum,onun tepkisiz kalmasına da kızıyorum.Bağırıp kızmak istiyorum sesim kısılmış çıkmıyor.

Süleyman

Rüyamda mahalleye kamyonla ürün satan bir satıcı gördüm inek sütü satıyordu eğer almaz isen bahcene kucukbas hayvan b*ku döküyordu . Kapıma genç sağlam biri geldi birşey demeden kapıdan içeri girdi kolundan sert bir şekilde tutarak dışarı çıkardım bi anneme sorayım dedim sonra olmaz dedim yüzünü asarak gitti . Sonra bundan keçi almaya karar verdim vazgeçtim ikiz kuzulu keçi varmı diye sordum 2-3 tane gösterdi gelecek aya alicam dedim rüyamı aciklarmsiiniz lütfen

Süslü

Rüyamda kahvaltı masasında otururken bir anda zil çalıyor. Camdan baktığımda farklı etnik kökenli olduklarını düşündüğüm birkaç erkek yukarı bakıyor. Ardından onların eve girmeye çalıştıklarını fark ediyoruz ve camların hepsini kapatmamızı istiyor kayınvalidem. “Zile biz bastık onları fark edin diye keşke cama çıkmasaydınız” diyor. Ardından camları acele acele kapatmaya çalışıyoruz. Perdenin biri cama sıkışıyor ve adamın birisi bir müddet sonra o perdeye tırmanıyor camdan onu görüyorum ve korkudan ne yapacağımızı planlamaya çalışıyoruz. Ardından 3’ncü kata girdiklerini ara katta herhangi bir girişimin olmadığını ve ilk katta yani bizim evde zorlanmaları görüyorum. Polisi arayıp bir akrabamızın ismini verince olay sakinleşiyor. Polis şok oluyor ismi duyunca ve bir anda uyanıyorum. Üzerimden etkisini atamadığım bir rüya oldu. Hayır olsun diyerek yorumunuzu bekliyorum

İsimsiz 35

Rüyamda babamın evindeyim. Rahmetli babam kardeşimle arabaya binip bir yere gidiyor. Gündüz,güneşli bir vakitte yabancı biri eve girmek için çabalıyor.Önce onunla konuşuyorum. Çocuklarım var diyorum. İçeri giriyor gibi oluyor ve ben onun zorla engelliyordu. önde iki oda var. Sokak kapısının penceresini zor da olsa kapatıyorum. Oda pencerelerine koşarak sıkıca kapatıyorum. Perdeleri çekiyorum. Sonra da Allah’tan pencereler parmaklıklı yoksa camı kırar içeri girerek diye düşünüyorum.

sade çikolata

ben şehir dışında tek başıma kaldığım bir yurt odasında kalıyorum ve geçmiş zamanlarda sevgilimden ayrıldım (kendisi evlenmek istiyordu fakat ben müsait ve hazır değildim bu nedenle ayrıldık). rüyamda doğum günümün sabahı (sabah saat 4-5-6 gibi) annemleri yurt odama bekliyordum, odamda kutlayacakmışız. kapım çaldı ve eski sevgilimdi. kapıyı açmadım fakat zorlamaya başladı “lütfen evlenelim” diye. kapıyı hemen kitledim ve tam rahatlayacakken anahtar sesini duymaya başladım onda da anahtar varmış ve kilidi açmqya çalışıyordu. ben kitliyordum o açıyordu ta ki o kapıyı açana kadar. sonra uyandım. anlamı nedir?

Ayse

Ruyamda çocuğum camdan bakarken kapı zorlanıyor ve eve girmeye calisan biri oluyor zorla giriyor ve beni taciz ediyor zorla eşime arkadaşlarıma msj atıyorum camdan bağırıyorum camdan birisi sesimi duyup polisi çağırmış ve adam çıkıyor kapıdan kapıyı kapatıyorum tekrar açıyorum kalıcak yerin kalmadı diyorum ve tekrar zorla eve giriyor tam üstümde iken evin içinden bir kapı açılıyor ve polis beni kurtariyor

İlkin

Öncelikle Selam.Bir kaç gündür ayri ayri insanlar olsa da,rüyamda eve birinin zorla girmek istediyini goruyorum.kapiyi açip zorla eve girmek istiyolar. Zorlukla da olsa kapiyi kapatip onlari alt ediyorum. Bunu yorumlaya bilmisiniz?Şimdiden teşekkurler.

sena

sürekli her yerde bi not buluyorm.notta araf yazıyo.dışarda bi yere gitmişim davet gibi,orda araf yazan kağıt buluyorum.eve dönüyorum aynı kağıdı buluyorum.korkmaya başlıyorum.gecenin yarısı olmuş,dışardan birinin geçtiğini görüyorum.biri mutfağın kapısına doğru geliyo.camdan görüyorum.elinde çakı var,kapıyı açmaya çalışıyo onunla.annemle babam yukarıda uyuyo hemen yukarı koşuyorum.babamı uyandırıyorum,polisi arıyo.içeri giren kişi kız,sesini duyuyorum beni arıyo öldürecek. sonra uyandım 6:30du

Ozel

Rüyamda akşam kapıya bir tanıdığımız kalmak için yaşlı genç karışık bir grubu evimize getiriyor bende hayır diyorum yaşlı teyze önde içeri girmeye çalışıyor kabul etmiyorum benim evim siz kimsiniz girmeyin diyorum ilk sefer goturuyor.daha sonra başka grup getiriyor içinde genç yaşlı çocuk erkek kadın karışık bir kalabalık…yine diretiyorum hayır giremezsiniz diyip tanıdığa niye getiriyorsun diyorum eşin izin verdi diyor en önden kadın çocuğumun eli buz gibi diyor zorla giriyor bende ağlıyorum

düşünenkız

hayır olsun inşallah rüyamda birisi balkon kapımı açmaya çalışıyordu, arkasından bakıyordum ben de tam o içeri girerken ayağımla kapıyı ittim o sırada polisi aradım, o anda da uyandım.

Buse

Selam bugün rüyamda dış kapımin rüzgardan açıldığını görüyordum kapıyı kapatırken bı kızın evime girmeye çalıştığını evde yanlız olup olmadigimi soruyordu bnde yanlız olduğumu soylemiyordum ,sonra girişe girip oturup müzik söylüyordu bitince de kolundan tutup dışarı çıkarmaya çalışıyordum çıkmak istemiyorum du yardım cagiriyordum binadan kimse duymuyordu o arada anahtarlarimi kırıyordu ki evi kilitleyemiyeyim ne yapacağımı sasiriyordum onu dışarı atıp kapıyı kapatiyordum ama kilitleyemiyordum

Fadime

Rüyada karanlıkta bir adamin kapıda durduğunu görüyorum korkup kapıyı kapatıyorum telefonda Yardım istiyorum kurtarın diye

Öznur

Hayır olsun inşallah rüyamda tanımadığım biri çok şiddetli ve öfkeli bir şekilde kapıyı yumruklayarak itiyor ve içeri girmeye çalışıyor ben ve annem de kapıyı arkadan tutmaya çalışıyoruz ama çok güçlü ve karşı koyamıyoruz kapıyı daha fazla tutamıyoruz ve açılıyor eve giriyor tutmaya çıkarmaya çalışıyorum evden çok kinli ve öfkeli birisi rüyamda benimde içimi çok büyük bir korku sarıyor sanki insan görünümlü başka bir varlık gibi salonun penceresinden aşağı atıyorum onu yere çakılıyor ve ölüyor

Merve

Rüyamda gece tek başıma eşimin babaannesinin evindeyim.Kapıya vuruyor birisi kapının durbununden bakıyorum Kapıda tek gözü ve yüzü komple Beyaz bandajla sargili esmer hafif kısa boylu başında tülbent basma etek giymiş bir kadın aç kapıyı ben falanca filanim diyo beni babanne sanıyor ben korkuyorum ben acmadikca daha hızlı vurmaya basliyor. Sonra diyorum ki başka yerden girmeye calisir bu cama bi gidiyorum camdan çıkmaya çalışıyor al beni içeri diye bağırıyor ben ellerini itip cami kapatıyorum gi

Sevil

Merhaba,
Rüyamda annemle yatak odasında otururken deprem olduğunu hissettik ama emin olamadık. Sonra dışardan sesler duyunca kapıyı açtık ve apartmandaki insanlar deprem oluyor diye aşağı kaçıyordu. Bizde bir korku endişe yoktu şaşkınlıkla baktık. Sonra bir anda annem yok oldu ve eve bir erkek girmeye çalıştı. Bu erkek o kargaşayı değerlendirip içeri girmesi sanki daha önce bana karşı bi duygusu varmış o sebepten zorluyordu kapıyı. Zorla onu itip kapıyı kapattım ve eve giremedi.

Rezan

Rüyamda yabancı birinin evime zorla girmeye çalıştığı ben ne kadar kovaladiysam tekrar geliyo kapıyı kapattım geldim yine içerdeydi

Orhan

Rüyamda 4 erkeği gündüz saatlerinde müstakil evimin odasında gördüm. Ben ve annem adamlara yüksek sesle gitmesini söyledik. ancak hiç umursamadiklarini farkettim. Adamlardan birinin kolundan çekerek dışarı çıkmasını sağlarken, adam’ın vitrindeki anahtarı alıp çıkması bir oldu. Hayır olsun inşallah

Orhan

Teşekkür ederim.guzel yorumlarınız için

Ahmet gümüş

Rüyamda evin balkonundan bakıyordum veyaz ayıydı hava güneşli ve sıcaktı sonra gidip bir bardak su içtim balkon camından tekrar baktığımda ise dışarda fırtına şeklinde kar yağıyordu sonra tam kapıyı kapatıcakken yaşlı kapalı bir kadın balkonda belirdi ve hızla içeriye doğru yaklaştı korktum kapıyı kapatmaya çalıştım ve bağırdı allah rızası için beni içeri al diye sonra elindeki bastonla cama vurdu ve camı kırdı tam içeri girdi ve o sırada bağırdığım için ailem uyandırdı anlamı nedir acaba

Ahmet gümüş

Çok teşşekür ederim güzel yorumunuz için

Yağmur

Merhaba rüyamda kapıyı genç bir adam çaldı ve ben de mercekten baktım tanımadığım biriydi kapıyı açtım hiç konuşmadan zorla içeri girmeye çalıştı ben çok direndim zorda olsa kapıyı kapatıp kilitlemeyi başardım her kilidi 3 kere çevirdim pencereleri kapattım ve oturup ağlamaya başladım sonra o ağlamayla titreyerek uyandım.
Çok değişik bir rüyaydı ilk defa içim ürpererek uyandım.

Nurgül

Rüyamda biz yüksek girişte oturuyoduk kedim çok sinirli böyle sürekli camı açtırıp dışarı gitmek istiyor annemde aç camı diyor sonra kedi dışarı çıkıp evin önünde başka kedilerin eve girmesini engelliyor sonra yoldan geçen iri tombul bir adam önce bizim duvara bakıp aaa diyor sonra yukarı bakıp gülüyor bana doğru,sonra bi anda yukarı zıplıyor elimi tutmak için ben içeri doğru geri çekiliyorum camdada korkuluk var adam korkuluğun üstünden yuvarlanarak atlamaya çalışıyor bende geri itiyorum

Meri

Rüyamda genç bir delikanlı iş yeri yeleğiyle gelip zili çalıyor yüzü falan temiz bir çocuk. Çöp için geldim diyor sanki kapıcı gibi ama ilk defa görüyorum. Evin dış kapısının üst kilidini açmadan kapıyı yarım açıyorum çocuk eliyle üst kilidi kırıyor hızlıca ben korkarak uyandım. Yorumlaraanız sevinirim

Hatice Özdemir

Hayırlı sabahlar Rüyamda tanımadığım bir evde oluyorum o evin balkonundan bir Tanımadığım bir erkek bir çocuk yanında eve zorla giriyor Elinde küçük bıçak var Ben korkuyorum tam bana saldıracaktı uyandım