Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada eve birinin zorla girmeye çalışması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin zorla eve girmeye çalışması bereketinin artacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada eve birinin girmeye çalışması dualarının kabul olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada gece eve birinin girmeye çalışması yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evine birinin girmeye çalışması onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve yabancı birinin girmeye çalışması yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada zorla eve birinin girmesi dedikodu edeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
103 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayşe

merhaba ben rüyamda 3 tane beyaz giyinmiş adamın bizim eve doğru dua okuduğu gördüm sonra o 3 adamdan birinin bizim eve hırsızlık için girmeye çalıştığını gördüm.

Belinay

Hayır olsun inşallah yabancı bir kadın evimin kapısını açmam için bağırıyordu.Bende kapının arkasında kapıyı açmaması için iteliyordum.Uzun süre bekleyeceğini açana kadar gitmeyeceğini söyledi.Bende polisleri aradım çok kalabalık şekilde üniformalı polisler geldi .Bu kadın tam aradan kaçacak iken bu kadın diye bağırdım ve polisler onu yakaladı

Ahmet

Merhabalar hocam rüyamda 50 li yaslarinda bir adam dış kapidan içeri girmeye çalışıyordu onu içeri almıyordum birkaç tane vurdum oda bana vurdu sonra tutamadim içeri girdi merdivenlerden yukarı çıkarken yetiştim ve onu yere düşürdüm tabiri nedir acaba hocam teşekkür ederim iyi günler dilerim

hasret kaptan

merhaba rüyamda teras katlı bir evde oturuyorum ve 8 10 kişi terasımdan eve girmeye çalışıyor bende elime satır alıp içeri girmelerine engel oluyorum vuruyor gibi yapıyorum fakat kimseyi yaralamıyorum ama sonunda eve kimse giremiyor

Ecrib

Rüyamda annem ve babam evde değil. Vakit akşam, kapı çalıyor. Kapı çalışından annemlerin olmadığını anlıyorum. Kapıyı hafif aralayıp başka birinin, korktuğum üst komşunun olduğunu, anladığım gibi kapıyı kapatıp iyice sürgülerini sağlamlaştırıyorum. Annemleri aramaya koyuluyoruz. Ama kapının zorlandığına dair bir ses yok zihnimde. Sanki üst konşum: evin sahibi, evin içindeymiş gibi. Sonra kendimi zorlayıp uyanıyorum.

Rabia

Rüyamda öğle molamda yemek dönüşü yerde bir cep telefonu ve defter buluyorum sahibine veririm diye alıyorum çantama ama versem mi vermesem mi kararsızlıkta var içimde en sonunda bulup vermeye karar veriyorum eve geciyorum defterde garip aşk şiirleri karalamalar var ama ismi vs yok telefonu kurcaliyorum belki açarım diye şifreli açılmıyor o arada bizim çelik kapıya telefonun sahibi baltayla vurmaya başlıyor vurma bende seni bulmak istiyorum diyordum korkuyla ama gözü dönmüştü sonra uyandım

Göksel

Merhaba hayırlara çıkar inşallah rüyam kız arkadaşım ile uyurken sabah ezanı sırasında bir anda kapımı kilitlemediğimi ve içeriye iki kişinin girip kabadayı bir tavırla ismini hatırlamıyor ve tanımadığım birinin ismini seslenerek yatak odamıza kadar girdiler ben çıkın gibi bir tavırla onları odadan kovmaya çalışsamda bir anda kendimi yorganın içine dolanmış yerde buldum ve hala başımda baskıcı bir şekilde beni rahatsız ediyorlardı moralim çok kötü bir şekilde uyandım

Ekrem

Rüyamda mahalleyi gece komple soyan guruplar vardı mahalledeki eve sırayla giriyorlardı bizde dayımların evindeydik bizim ev o mahallede değildi ve hırsız bizim eve girerken ben kapıyı ittim onlarda bize doğru itti bu eve girenler eski komşularımızdı evi aradılar bişey bulamadılar sonra üst katta kiracıların evine gittiler onlar gittikten sonrada polis geldi rüyada burda bitti

Yusuf

Rüyamda gece evde tekim kısa bir süre sonra kız kardeşim eve geliyor televizyon kumandası için tartışıyoruz sonra o bağırıyor kısa bir süre sonra kimliği belirsiz 2 kişi kapıyı ve pencereleri Zorluyor bende elime bir bıçak almıştım pencereden adamlardan birinin elini yaraladım

Nazar

Gördüğüm rüyada iki katlı bahçeli bir evde kiracı olarak tek yaşıyordum gezmeden geldim eve girmek için bahçenin içinde çantamdan anahtarımı ararken eve bakarak bir araba geçti arabanın içindeki adamıda tanıyorum ve katil olduğunu biliyorum araba evin arkasına dolanıp duruyor bende anlayıp hızlıca eve girmeye çalışıyorum kapıda bana yetişiyor kapı demir bir kapı kapıyı itmeye çalışıyor ben o ara kapıyı kitliyorum (benim rüyadaki ev sahibimde gerçek hayatta ailemizin düşmanı )