Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada eve birinin zorla girmeye çalışması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin zorla eve girmeye çalışması bereketinin artacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada eve birinin girmeye çalışması dualarının kabul olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada gece eve birinin girmeye çalışması yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evine birinin girmeye çalışması onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve yabancı birinin girmeye çalışması yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada zorla eve birinin girmesi dedikodu edeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
103 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda korktuğumuz birilerinden kaçıyoruz.cocuklarimi saklıyorum annemlerin evinde kapıyı kilitliyorum ve yantarafta bir aralıktan içeriye tanıdığım biri bize zarar vermek amaçlı giriyor ve bakın girebildim diyor .konuşup sanki anlasabiliyoruz

Emine

Teşekkürler sagolun

Anonim

Hayır olsun rüyamda kuzenimin evindeyiz kapı çalıyor ama biz kim olduğunu görmüyoruz kuzenime diyorum ki kapıyı açma kapının orada duran kişi ne kadar kimsiniz desek de bir şey demiyor ben kapıyı açma diyip kapıyı kitlediğimizde karşıdaki kişi konuşuyor kapalı bir kadın bir şeyler söylüyor sonra biz açmadığımız halde gitmiyor ben evin içinde bir yere giderken beni görüyor kapının deliğinden bana seni görüyorum diyor bunu yorumlayabilir misiniz rica etsem

Hatice Özdemir

Hayırlı sabahlar Rüyamda tanımadığım bir evde oluyorum o evin balkonundan bir Tanımadığım bir erkek bir çocuk yanında eve zorla giriyor Elinde küçük bıçak var Ben korkuyorum tam bana saldıracaktı uyandım

Meri

Rüyamda genç bir delikanlı iş yeri yeleğiyle gelip zili çalıyor yüzü falan temiz bir çocuk. Çöp için geldim diyor sanki kapıcı gibi ama ilk defa görüyorum. Evin dış kapısının üst kilidini açmadan kapıyı yarım açıyorum çocuk eliyle üst kilidi kırıyor hızlıca ben korkarak uyandım. Yorumlaraanız sevinirim

Nurgül

Rüyamda biz yüksek girişte oturuyoduk kedim çok sinirli böyle sürekli camı açtırıp dışarı gitmek istiyor annemde aç camı diyor sonra kedi dışarı çıkıp evin önünde başka kedilerin eve girmesini engelliyor sonra yoldan geçen iri tombul bir adam önce bizim duvara bakıp aaa diyor sonra yukarı bakıp gülüyor bana doğru,sonra bi anda yukarı zıplıyor elimi tutmak için ben içeri doğru geri çekiliyorum camdada korkuluk var adam korkuluğun üstünden yuvarlanarak atlamaya çalışıyor bende geri itiyorum

Yağmur

Merhaba rüyamda kapıyı genç bir adam çaldı ve ben de mercekten baktım tanımadığım biriydi kapıyı açtım hiç konuşmadan zorla içeri girmeye çalıştı ben çok direndim zorda olsa kapıyı kapatıp kilitlemeyi başardım her kilidi 3 kere çevirdim pencereleri kapattım ve oturup ağlamaya başladım sonra o ağlamayla titreyerek uyandım.
Çok değişik bir rüyaydı ilk defa içim ürpererek uyandım.

Ahmet gümüş

Rüyamda evin balkonundan bakıyordum veyaz ayıydı hava güneşli ve sıcaktı sonra gidip bir bardak su içtim balkon camından tekrar baktığımda ise dışarda fırtına şeklinde kar yağıyordu sonra tam kapıyı kapatıcakken yaşlı kapalı bir kadın balkonda belirdi ve hızla içeriye doğru yaklaştı korktum kapıyı kapatmaya çalıştım ve bağırdı allah rızası için beni içeri al diye sonra elindeki bastonla cama vurdu ve camı kırdı tam içeri girdi ve o sırada bağırdığım için ailem uyandırdı anlamı nedir acaba

Ahmet gümüş

Çok teşşekür ederim güzel yorumunuz için

Orhan

Rüyamda 4 erkeği gündüz saatlerinde müstakil evimin odasında gördüm. Ben ve annem adamlara yüksek sesle gitmesini söyledik. ancak hiç umursamadiklarini farkettim. Adamlardan birinin kolundan çekerek dışarı çıkmasını sağlarken, adam’ın vitrindeki anahtarı alıp çıkması bir oldu. Hayır olsun inşallah

Orhan

Teşekkür ederim.guzel yorumlarınız için

Rezan

Rüyamda yabancı birinin evime zorla girmeye çalıştığı ben ne kadar kovaladiysam tekrar geliyo kapıyı kapattım geldim yine içerdeydi

Sevil

Merhaba,
Rüyamda annemle yatak odasında otururken deprem olduğunu hissettik ama emin olamadık. Sonra dışardan sesler duyunca kapıyı açtık ve apartmandaki insanlar deprem oluyor diye aşağı kaçıyordu. Bizde bir korku endişe yoktu şaşkınlıkla baktık. Sonra bir anda annem yok oldu ve eve bir erkek girmeye çalıştı. Bu erkek o kargaşayı değerlendirip içeri girmesi sanki daha önce bana karşı bi duygusu varmış o sebepten zorluyordu kapıyı. Zorla onu itip kapıyı kapattım ve eve giremedi.